donderdag 6 februari 2020
Op 30 januari vond de eerste bijeenkomst van 2020 van de vaststellingscommissie plaats. Tijdens deze bijeenkomst is de uitbreiding van de examenbank Audicien besproken en het verslag van de evaluatie van de proeven van MSMH.
Uitbreiding examenbank Audicien
De vaststellingscommissie heeft tijdens de bijeenkomst de volgende instrumenten voor Audicien vastgesteld:
NB Bij het theorie-examen bij B1-K3 zit geen formuleblad. Dit omdat er in dit examen geen rekenvragen zitten waarbij dit nodig is.
Verslag evaluatie proeven van bekwaamheid MSMH
Op 21 november is de ontwikkelgroep MSMH bijeengekomen om de proeven van bekwaamheid te evalueren. Deze worden sinds vorig schooljaar gebruikt, dus de eerste ervaringen van scholen en praktijkopleiders konden nu besproken worden. Bijkomend voordeel van een evaluatie op dit moment was, dat de uitkomsten ervan meegenomen kunnen worden bij de ontwikkeling van de proeven van bekwaamheid bij het herziene kwalificatiedossier MSMH. Het algemene beeld van de proeven van bekwaamheid is positief. Scholen en praktijkopleiders geven aan de dat de inhoud strookt met de praktijk en dat de gekozen examenvormen geschikt en bruikbaar zijn.
De evaluatie geeft aanleiding tot een aantal kleine aanpassingen in de proeven. De vaststellingscommissie kon zich vinden in de conclusies die de ontwikkelgroep naar aanleiding van de evaluatie heeft getrokken. De ontwikkelgroep neemt de uitkomsten van de evaluatie mee bij de ontwikkeling van de proeven van bekwaamheid bij het herziene kwalificatiedossier van MSMH. De vaststellingscommissie ziet de exameninstrumenten bij het herziene kwalificatiedossier met belangstelling tegemoet.