donderdag 28 januari 2021
Voor alle kwalificaties van SOESV zijn nieuwe theorie-examens ontwikkeld. Deze examens verschillen op veel punten van de oude examens. Voor docenten is vooraf niet altijd duidelijk waar het examen precies over gaat en waar de nadruk op gelegd wordt. Studenten moeten wennen aan het taalgebruik, de lay-out en de onderwerpen die ze krijgen.
SOESV wil de scholen daarom extra ondersteunen bij de voorbereiding op het theorie-examen. De ontwikkelaars van SOESV zullen hierover een online training verzorgen. In de training zal het volgende aan bod komen:
De online training zal in maart, april en mei gegeven worden. In de volgende nieuwsbrief worden de data bekendgemaakt. Het is vanaf dat moment ook mogelijk om in te schrijven.