vrijdag 26 februari 2021
We zijn nog op zoek naar leden voor de Examenadviescommissie (EAC). Wilt u deel uit maken van de EAC van SOESV? Stuur dan uw motivatie naar het bestuur. U kunt dit doen via [email protected]. Op de website van SOESV vindt u het functieprofiel.
De EAC van SOESV wordt opgericht. Tot nu toe vielen de taken van de EAC onder het bestuur. Deze worden nu overgedragen aan de nog op te richten EAC.
Het doel van de EAC is het bewaken van de verschillende kwaliteitsaspecten van SOESV. Hierbij kan gedacht worden aan:
Op basis van de adviezen van de Examenadviescommissie neemt het bestuur besluiten.
De Examenadviescommissie wordt gevormd door bijvoorbeeld examensecretarissen, beleidsmedewerkers examinering en/of examendeskundigen die werkzaam zijn bij één van de deelnemende scholen. Het bestuur benoemt de leden van de examenadviescommissie voor de duur van drie jaar, met mogelijkheid tot herbenoeming.